Karaca Tencere Seti

Karaca 6 Kişilik ve 12 Kişilik Yemek Takımı – 2021

Karaca; Sektörün Dev Markası

Karaca Yemek Takımı bence bir kadının evinin en güzel mutfak aksesuarıdır. Karaca 6 Kişilik Yemek Takımı veya Karaca 12 Kişilik Yemek Takımı hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyorum. Karaca, Türkiye’nin önde gelen mutfak gereçleri üreticilerinden bir tanesi. Malum, firmanın ürünleri kalite konusunda tereddüt etmeden alabileceğiniz türde.  Şimdi gelelim bu konuda ben neler gözlemledim. Elimden geldiğince bu konuda size şeffaf ve doğru bilgi aktarmaya çalışacağım.

Bütün Ailenin Bir Arada Olduğu Akşam Yemekleri

Karaca’nın 12 Kişilik Yemek Takımını tüm ailenizin bir arada olduğu akşam yemeklerinde kullanmanız gerçekten çok yerinde bir karar olacaktır. Bazen insanlar bizim o kadar kalabalık yemek masamız olmaz düşüncesinde hareket edebiliyor. Ama bir akşam yemeğinde; Siz, Eşiniz, 3 Çocuğunuz ve 4’te süpriz misafir olduğunu varsayarsak, 6 Kişilik yemek takımı sizi hüsrana uğratacaktır. Bu yüzden Karaca 12 Kişilik Yemek Takımı modelleri sizin imdadınıza yetişecektir. Böyle kaliteli bir ürünü veya bu gruptaki ürünlerin fiyat aralığını merak ettiğinizi duyar gibiyim. 12 Kişilik Yemek takımının bir kaç varyasyonu var. 56 Parça, 59 Parça, 60 Parça, 62 Parça vs vs vs derken bu ürün modeline göre değişebiliyor. Ama 12 Kişilik yemek takımı almayı planladığınızda en ucuz bulabileceğiniz ürün fiyatı : 549₺ Bu ürünün de modeli “39 Parça Karaca Ria Grey” En hesaplısını yazmışken en kalitelisi ve en pahalı yemek takımınında adını vermemek olmaz 🙂

61 Parça 12 Kişilik Karaca Jumbo Marble : 8999₺

Karaca 6 Kişilik ve 12 Kişilik Yemek Takımı - 2021 Karaca Tencere Seti
krc yemek takımı

Ama KRC’nin kendi sitesinde ekstra indirimler mevcut. Buradan ürüne göz atabilirsiniz.

6 Kişilik Karaca Yemek Takımı Fiyatları

Genelde öğle ve akşam yemeklerinde sadece kendi aileniz ile yemek yerken en çok tercih edilen yemek takımı türüdür. Ülkemizdeki çekirdek aile yapısı genelde 3 veya 4 kişi ile sınırlıdır. Bu yüzden 6 kişilik bir yemek takımı ülkemizdeki çekirdek aileler için yeterlidir. Karaca bu konuda yine tüm mutfak gereçlerinde olduğu gibi çok güzel ve geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ortalama takım fiyatları ise, 249₺’den başlayıp, 1699₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Modern Çizgilerle Eşsiz Yemek Takımları

Tasarım ve modelle konusunda Türkiye’de KRC’nin eline kimse su dökemez. Yeni nesil motifler. Sürekli yenilenen konseptler. Bir birinden güzel renk uyumları. Zengin ürün seçenekleri ile KRC benimde mutfağımın tek yemek takımı desem yalan söylememiş olurum. Ama KRC alırken pişman olduğum tek konu var. Keşke takımımı 6 Kişilik değilde 12 kişilik alsaydım. Çünkü gerçekten KRC Yemek takımına AŞIĞIM….

Buradan’da aynı EMSAN hakkındaki yazıma göz atmanızı rica ediyorum. KRC ve EMSANİ aynı çatı altındaki şirketlermiş. Bunu biliyor musunuz? 🙂

] }

Tenceres

2000 Yılından beridir bilgisayar ile ilgilenen ve her geçen günde ilgisi artan, enerjisi azalmayan bir bilgisayar aşkım var. Bunu da çeşitli kategorilerde siteler yaparak insanlara yararlı olmaya çalışıyorum. Umarım bu kez, size yardımcı olmuşumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Kapatıp Tekrar Ziyaret Ediniz...