Emsan Çelik TencereEmsan Çelik Tencere SetiEmsan Granit TencereEmsan TencereEmsan Tencere Seti
Trend

Emsan Granit Tencere Seti ve Emsan Düdüklü Tencere

Emsan & KRC & Jumbo Firmaları Hakkında

Emsan Mutfak gereçleri A.Ş. 1971 yılında Kurulmuştur. Emsan Granit Tencere imal etmeye 2005 yılında başlamıştır. Bundan önceki dönemlerde Emsan, çelik tencere, emaye tencere ve diğer mutfak gereçlerinin imalatını yapmıştır. Kurulduğu yıldan beri Türkiye’nin en büyük mutfak gereçleri ve tenvere imalatçısı olan Emsan’ın genel merkezi İstanbul Şişlidedir.

Emsan Düdüklü Tencere ve Özellikleri

Emsan Düdüklü Tencere konusunda piyasada gerçekten çok ileri seviyedeki kaliteli ürünler imal etmektedir. Hatta Türkiye’nin en çok satılan düdüklü tencere markası demek yanlış olmayacaktır. Emsan firmasına ait 18 farklı model düdüklü tencere bulunmaktadır. Bunların çoğu çelik düdüklü tencerelerdir. Bu ürünlerin fiyat aralıkları 199₺’dan başlayıp 799₺’ye kadar ulaşmaktadır. Buradan da şu sonucu çıkartmak yanlış olmaz. Her türlü bütçe aralığına uygun bir Emsan Düdüklü Tencere mevcuttur.

Emsan Granit Tencere Seti Görüşleri ve Yorumları

Emsan Granit Tencere konusunda gerçekten çok tecrübeli bir markadır. Asıl tecrübesi tencereden ziyade tüm mutfak gereçleri demek daha doğru olacaktır. Mutfak gereçleri konusunda yaklaşık 5000 farklı ürüne sahip firmanın online olarak ürünleri görüp sipariş verebileceğiniz bir de sitesi mevcut. Firma direkt imalatçı olduğu için internet sitesinden aldığınız ürünleri ücretsiz kargo şeklinde göndermektedir. Emsan ürünleri arasında piyasada en çok ilgi görenleri sıralayacak olursak;

Emsan Granit Tencere Seti ve Emsan Düdüklü Tencere Emsan Çelik Tencere Emsan Çelik Tencere Seti Emsan Granit Tencere Emsan Tencere Emsan Tencere Seti

  1. Emsan Düdüklü Tencere
  2. Emsan Granit Tencere Seti
  3. Emsan Çelik Tencere
  4. Emsan Çaydanlık
  5. Emsan Kek Kalıbı

En çok ilgi gören emsan ürünlerinde top 5’i oluşturmaktadır. Tabiki firmanın ürün konsepti bu kadar az değil. Sizlere bilmediğiniz bir bilgi vermek istiyorum.

Türkiye’deki mutfak gereçleri markaları arasındaki en büyüklerinin hepsinin tek firma olduğunu biliyor muydunuz? Araştırmalarım sonucu Emsan, KRC, Jumbo Firmalarının hepsinin tek kişiye sahip olduğunu öğrendim. Türkiye’nin mutfak gereçleri devi belki de ilk 5’in içerisinde yer alan 3 şirket tek bir şirketmiş. Bu da benim için büyük bir süpriz oldu açıkçası. Demekki işini iyi yapan insanlar yine her zamanki gibi hak ettiği yere gelmişler.

Emsan İletişim

KRC İletişim

Jumbo İletişim

Türkiye’nin Mutfak gereçleri sektöründeki en büyük firmasını kutlamak istiyorum. Gerçekten çok güzel ve çok kaliteli bir iş çıkarttıkları için.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Et pişirme için kullanılabilecek en uygun tencere türüdür,

Evet sebze yemeği yaparken doğru tercihtir. Emsan Granit Tencere

Her türlü yıkayabilirsiniz. İster elde, ister bulaşık makinesinde.

Fiyatları 199 Liradan başlamaktadır. Daha pahalıları da mevcuttur.

Tenceres

2000 Yılından beridir bilgisayar ile ilgilenen ve her geçen günde ilgisi artan, enerjisi azalmayan bir bilgisayar aşkım var. Bunu da çeşitli kategorilerde siteler yaparak insanlara yararlı olmaya çalışıyorum. Umarım bu kez, size yardımcı olmuşumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Kapatıp Tekrar Ziyaret Ediniz...
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş