Döküm TencereDöküm Tencere SetiEmsan Çelik TencereEmsan Çelik Tencere SetiEmsan Granit TencereEmsan Granit Tencere SetiGranit Tencere Seti

Emsam Perge Tencere ve Tava Modelleri Genel Özellikleri

Emsan Döküm ve Granit İle Dayanılmaz Lezzetler

Emsan Perge serisi firmanın en son piyasaya sürmüş olduğu ve mükemmel bir ürün grubu. Emsan Perge serisinde bir çok değişik ölçüde tencere ve tava modeli bulunmakta. Bu ölçüler neler diye merak edenlere ilk olarak bu bilgiyi vermekle başlayalım. 16 cm Sos Tavası bu gruptaki en küçük ebattaki ürün. En büyük 30 cm pilav tenceresi mevcut. Tabi ki arada da bir çok farklı ölçüde ürün mevcut. Her şeyi ile tam bir takım. Bu setin tüm parçalarına sahip olmak isteyeceğinize eminim…

Emsan Perge Tencere ve Tava Seti Fiyatları

Bu sınıftaki ürünlerin en ucuzunun fiyatı 160₺’den başlamaktadır. En pahalısı ise 400₺’ye EMSAN’ın kendi sitesinde satılmaya başlandı. Firma bu ürün grubu için standart paket bir set hazırlamamış. Siz ihtiyacınız hangisiyse, onu veya o modelleri alarak setinizi oluşturabilirsiniz. Bu fiyat aralığı bu kadar güzel ve bir o kadar da kaliteli ürün için bana göre gayet makul. Emsan Perge serisi 3 kat granit kaplama özelliği ile çizilmelere karşı maksimum dayanıklıdır. Firma zaten bu sloganı da TV Reklamlarında özellikle dile getiriyor. Ayrıca güveç tavasının dışarıya hava vermeyi önleyen kapağı sayesinde.

Emsam Perge Tencere ve Tava Modelleri Genel Özellikleri Döküm Tencere Döküm Tencere Seti Emsan Çelik Tencere Emsan Çelik Tencere Seti Emsan Granit Tencere Emsan Granit Tencere Seti Granit Tencere Seti
Emsam-Perge-Tencere-ve-Tava-Modelleri-Genel-Özellikleri

Kısık ateşte inanılmaz lezzetli yemekler ortaya çıkartabileceksiniz.
Emsan Perge’nin en önemli ve öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de sökülüp, takılabilen silikon kulplar. Tencerenizi fırına koymak istediğiniz zaman hemen kulpları çıkartarak bu sorunu direkt aşabiliyorsunuz. Bir çok ziyaretçimizin de merak ettiği konular arasında başta yer alan konulardan birisidir. Tencere Fırına Girer mi? Bu soruna Emsan çok güzel bir çözüm getirmiş.

Hem Ocakta Pişirin, Hem Fırında Pişirin

Set üstü ocakta, ızgara tavası ile etlerinizi mühürleyin. Sonra hemen kulpları söküp etinizi fırına koyarak pişirmeyi tamamlayın. Buna ek olarak Emsan Perge Wok Tava ile derin yağda kızartma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Buna ek olarak tavanızı iyice ısıtarak da hızlı soteleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Yine marifetli ekip arkadaşları arasında yer alan ve benim en çok beğendiğim Pilav Tenceresi. Granit ve Döküm Tencerede Pilav Nasıl yapılır diye bir makale yazmayı planlıyorum. Bilmiyorum, belki abartıyor olabilirim ama. İnanın gerçekten çok ama çok farklı bir lezzeti oluyor. Belki de bana öyle geliyor. Ama Granit Kaplama ve Döküm Tencerede yapılan Pirinç veya Bulgur Pilavı benim için çok farklı bir lezzet. Vazgeçilmez bir lezzet.

] }

Tenceres

2000 Yılından beridir bilgisayar ile ilgilenen ve her geçen günde ilgisi artan, enerjisi azalmayan bir bilgisayar aşkım var. Bunu da çeşitli kategorilerde siteler yaparak insanlara yararlı olmaya çalışıyorum. Umarım bu kez, size yardımcı olmuşumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu