Ev Elektroniği

Tefal Robot Süpürge Hakkında, Yorumlar ve Fiyatları

Üstün Tefal Kalitesi ve Herevin Olmazsa Olmazı Robot Süpürge

Tefal Robot Süpürge diğer marka ve modellere göre daha kaliteli ve daha sağlam bir ürün olarak açık ara lider. Tefal, Robot teknolojisini tam olarak benimseyememiş. Tabi ki bu yazdıklarım benim şahsi görüşlerim. Robotu alıp ilk çalıştırdığım zaman o kadar çok yere gidip çarptı ki. Duvarlar ve büyük bölümler hariç. Oraları Allahtan sen sör görüyor. Ama bu kadar çok vurması ve bu kadar sert darbeler beni korkuttu açıkçası.
Hemen Tefal Robot Süpürge konusunda destek almak için müşteri hizmetlerini aradım. Durumu anlattım. Telefonun karşısındaki bayan, bana biraz tebessüm ederek. Korkmayın ürün bu durumlar için yeterinde dayanıklıdır şeklinde telkin verdi.

Tefal Süpürge Değerlendirmesi

Tefal Robot Süpürge Hakkında, Yorumlar ve Fiyatları Ev Elektroniği

Tefal Robot Süpürge yorumlarından bahsettikten sonra. Gelelim başlıca eksilerine ve artılarına. Bunlar benim kendimce gördüğüm. Gözlemlediğim ve yorumladığım kısımlar. Hiç bir şekilde resmi bir dayanağı yok. Öncelikle bunu bilerek okuyun. Sonradan bana güvenerek veya beni örnek teşkil ederek işlem yapmayın. Ben dürüst bir şekilde fikirlerimi ve gözlemlerimi paylaşıyorum. Tefal bu konuda diyor ki;

“Ultra yüksek teknolojiyi kullanıcı dostu deneyimle bir araya getiren Tefal X-Plorer Serie 75 robot süpürge, evinizin her bir köşesine size zahmet vermeden ulaşan ileri düzey bir temizlik çözümüdür.”

Firma zaten sağlamlık, kalite, teknoloji ve kullanıcı dostu olarak bildiğimiz ve sevdiğimiz mutfak gereçleri firmasıdır. Ayrıca ürüne sahibi olmak isterseniz, ürünü tefal’in kendi sitesinden almanızı tavsiye ederim.

Olumlu Not Alan Özellikleri

Marka ve kalitesi +
Toz haznesi +
Su tankı +
Çekim gücü +
Otomatik çekim gücü +
Boşluk sensörü +
Servis ağı +
Fiyat performans +
Mini boy +
Yüksekliği ++
Ses düzeyi +

Olumsuz Not Alan Özellikleri

Halıya takılması –
Çarpma sensörü –
Şarj istasyonunu bulma –
Şarj süresi –
Haritalama özelliği –
Telefon uygulaması –
Dönen kıl fırçaları –

Bir çoğumuz fiyatları merak ediyoruz. Ne civarda acaba diye. Tefal Robot Süpürge Fiyatı 3000₺ ile 5000₺ arasında değişmektedir. Bu iki fiyat aralığındaki süpürgelerin de arasındaki bariz fark. 20 mop e 75 mop sayısıdır. 75 mop olan, RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge modelidir.

] }

Tenceres

2000 Yılından beridir bilgisayar ile ilgilenen ve her geçen günde ilgisi artan, enerjisi azalmayan bir bilgisayar aşkım var. Bunu da çeşitli kategorilerde siteler yaparak insanlara yararlı olmaya çalışıyorum. Umarım bu kez, size yardımcı olmuşumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu