Ev Elektroniği

Korkmaz Ev Aletleri Servis Hakkında Biraz Araştıralım

Korkmaz Müşteri Hizmetleri ve Yetkili Servisler

Korkmaz Ev Aletleri Servis ihtiyacınız olmuşsa, sizde benim gibi bir Korkmaz kullanıcısısınız demektir. Ben Korkmaz’a ait bir tost makinesi kullanıyorum. Benim sakarlığım yüzünden makineyi mutfak tezgahının üzerinden düşürdüm. Ve döküm tabakları da üzerine düştü.
Hal böyle olunca, dökümün ağırlığı ile tost makinem tost oldu diyebilirim. Kulp kısmı kırıldı. Hemen internet siteleri üzerinden Korkmaz Müşteri Hizmetleri bilgisine ulaşıp. Başıma gelenleri anlattım. “Korkmaz Yetkili Servis bu konuda yardımcı olacaktır. Endişelenmeme gerek olmadığını” söyleyerek beni telkin ettiler.

Tabi ki hangi ilde ikamet ettiğimiz. Hangi ilçede olduğumu sordu. Beni en yakın servis noktasına yönlendirmek için gerekli yardımı sağladı. Korkmaz’ın kendi sitesi üzerinden de servis noktalarına ulaşabileceğimi söyledi. Bu adresi bende sizlerle paylamak istiyorum. Bir insanın bile ihtiyacı olur ve buradan yararlanırsa ne mutlu bana.

Korkmaz Moderna Kahve Makinesi

Korkmaz Ev Aletleri Servis Hakkında Biraz Araştıralım Ev Elektroniği
Korkmaz Müşteri Hizmetleri ve Yetkili Servisler

Buraya kadar gelmişken Korkmaz’ın İnternet Sitesine bir göz atıp, yeni neler var neler yok biz keşfettim. Korkmaz Kahve Makinesi reklamlarını TV’de izlemiştim. Korkmaz Moderna isminde bir kahve makinesi üretmiş. Ürün çok yeni olduğu için pazaryeri sitelerinde satışı yok diyebilirim. O yüzden de çok bir yorum yok. Ama benim araştırarak gördüğüm ve bildiğim tek şey. Korkmaz Moderna Kahve Makinesinin harici bir su haznesi yok. Sadece var olan bölümde pişirme yapıyor. Yani diğer gelişmiş modeller gibi. Demleme özelliği mevcut değil. Fiyat olarak da aslında piyasaya ve Korkmaz sağlamlığına göre gayet uygun. Ürüne 700₺’ye sahip olabilirsiniz.

Korkmaz Müşteri Hizmetleri

Korkmaz Müşteri Hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız, 444 01 47 numaralı telefonu aramanız gerekli. Müşteri hizmetleri bağlanma süresi oldukça hızlı. Personel oldukça bilgili ve yardım sever. Gerçi yardımsever demek belki yanlış bir tabir olabilir ama. Yine de ellerinden geleni yapmak için gereken çabayı sarf ediyorlar.  Ayrıca mail üzerinden de firmaya erişmek isterseniz, info [@] korkmaz.com.tr adresi üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Korkmaz hakkında aslında söylenebilecek bir çok şey daha var. Firmanın kalitesi gereği ile gerçekten çok güzel ürünleri mevcut.

] }

Tenceres

2000 Yılından beridir bilgisayar ile ilgilenen ve her geçen günde ilgisi artan, enerjisi azalmayan bir bilgisayar aşkım var. Bunu da çeşitli kategorilerde siteler yaparak insanlara yararlı olmaya çalışıyorum. Umarım bu kez, size yardımcı olmuşumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu