Granit Tencere
Trend

Granit Tencere Özellikleri ve Modelleri Hakkında Kısaca

Yüksek Isı Transferi ve Yapışmaz Yüzey...!

Granit Tencere teknolojisi gereği yüksek ısı transferi konusunda her türlü ocak türü ile tam uyumlu ve tam performanslı işlem gören bir tencere türüdür Granit Tencereler. Yapışmaz yüzeyi sayesinde mutfakların son yıllarda vaz geçilmez tenceresi olmayı başarmıştır. Renkli ve çeşitli tasarımlarda bu ürünün rövaşta olmasında büyük rol oynamıştır. Granit Tencerenin Yapışmaz yüzeyi hem et hem de sebze yemeği pişirmede kullanabileceğiniz en doğru seçimdir.

Yapışmaz Yüzey ve Kolay Temizlik

Granit Tencere yapışmaz yüzeyi sayesinde temizlik konusunda çok başarılı bir üründür. Doğal granit kaplaması sayesinde her türlü ocakta yüksek ısı iletimi sağlar. İndiksiyon ocağıda dahil olmak üzere yanmaz yüzeyi sayesinde her zaman başarılı bir üründür.

Her evin, olmazsa olması mutfak pişirme grubu ürünlerin başında yer almaktadır granit ürünler. Bir çok genç kızın da çeyizinde mutlaka yerini almıştır. Mutfakların vaz geçilmezi olmayı da başarmıştır.

Mutfakların Göz Bebeği Granit Tencere

İhtiyacınıza göre 20 cm’den başlayıp 30 cm’ye kadar muhtelif ve çeşitli ebatları mevcuttur. Kullanıcısı tarafından vazgeçilmez bir ürün olan granit, muhteşem başarısı ile kullanıcısı tarafından en çok referans gösterilen ve tavsiye edilen tencere modelidir. Farklı ve çeşitli tasarımları sayesinde yer aldığı mutfağı renklendiren bir üründür. Granit tencere yapısı gereği ve yapışmaz teknolojisi sayesinde kolay temizlenen bir üründür. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak buna uygun ürün seçmeye özen gösterin. Alışveriş yaparken bir model belirlerken ilk dikkat edeceğiniz durum, ocak türünüz olmalıdır. Bunu müşteri temsilcisine iletip ona uygun bir model belirlemek daha uygun olacaktır. Tencere setinde en az 3 parça en fazla 9 parça yer almaktadır.

Granit Tencere Özellikleri ve Modelleri Hakkında Kısaca Granit Tencere
Granit Tencere

Granit Tencere bulaşık makinesinde yıkamaya da uygundur.  Yüksek kaliteli ve sağlam granit teknolojisi çok dayanıklıdır. Granit tencere ile yemek pişirirken, ahşap ve silikon kaşık tercih etmelisiniz. Ürününüzün uzun yıllar dayanmasına faydası olacaktır.

Her Sınıfa Göre Fiyat Aralığı

Tek olarak birim fiyatları 90 – 900₺ aralığındadır. Geniş bir fiyat aralığı olmasının sebebi ise üründe kullanılan granit kaplamanın türüdür. Tencere ve Tavaların sunduğu mükemmel kaplama özelliği, çok az yağ kullanarak lezzetli ve mükemmel yemekler yapmaya olanak tanır. Çorba, sos, makarna, karnıyarık ve pilav tenceresi olarak tasarlanan çeşitli ergonomik modeller de pembe, gri, beyaz, siyah, bordu, mavi, lacivert ve leylak gibi renk alternatifleri de mevcuttur…

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Et pişirme için kullanılabilecek en uygun tencere türüdür, Granit Tencere

Evet sebze yemeği yaparken doğru tercihtir. Granit Tencere

Granit Tencere temizliği oldukça basittir. Her türlü yıkayabilirsiniz. İster elde, ister bulaşık makinesinde.

Granit Tencere 5-7-10-12 Litrelik modelleri mevcuttur.

Tenceres

2000 Yılından beridir bilgisayar ile ilgilenen ve her geçen günde ilgisi artan, enerjisi azalmayan bir bilgisayar aşkım var. Bunu da çeşitli kategorilerde siteler yaparak insanlara yararlı olmaya çalışıyorum. Umarım bu kez, size yardımcı olmuşumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Kapatıp Tekrar Ziyaret Ediniz...