Mutfak

Emsan Bella Gusto Stand Mikser 5 Litre

Emsan Kalitesi ve Stand Mikser Önerisi

Emsan Bella Gusto Golden Pink Stand Mikser Mutfak Şefi 1300W 5 Litrelik modeli masa üstü mikser çeşitleri arasında, Türkiye’de satış rekoru kırmış bir üründür.
Bir mikser’den beklenen herşeyi bu üründe bulmanız mümkün. Çünkü bu ürünün markası EMSAN, yani işin arkasında KARACA var. Arif KARACA, 1973 yılından bu yana ülkemizde her mutfağa girmeyi başarmış bir marka.

Bella Gusto Stand Mikser ile yapacaklarınız veya yapabilecekleriniz, inanın hayal gücünüzle sınırlı. Hamur işi konusunda yapılması gereken ne varsa bir çırpıda hazırlar. 5 Litre olması ise büyük ailelerin bile ihtiyacını bir kerede karşılayabilmesini sağlamaktadır.
Ayrıca 1300 watt gücü, düşük ses düzeyi özelliği ile mutfakta harikalar yaratır. Kolay açma kapama fonksiyonu ile Bella Gusto bir mikserden beklenen her özelliği sizlere tek üründe ve kusursuzca sunmaktadır.

KARACA’nın En Güzel Markalarından Birisi “EMSAN”

Emsan Bella Gusto Stand Mikser 5 Litre Mutfak
emsan bella gusto stand mikser

Kullanılan yüksek teknoloji ve yüksek mühendislik satesinde en iyi karıştırma sonucu için kayış sistemi ile çalışmaktadır. 5 litrelik büyük ve paslanmaz çelik karıştırma kabı sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Buna ek olarak ıçrama önleyici kapağının transparan olması da çok büyük bir özelliktir. Yaptığınız işi görmek ve etrafa sıçramaması.
Mikserin, 6 kademe hız kontrolü ve pulse fonksiyonu mevcuttur ve bu özellikler hayatınızı kolaylaştıracak nice özelliklerle Bella Gusto Stand Mikser de bir aradadır. Aparatları alüminyum, karıştırma haznesi paslanmaz çelik, dış gövdesi ise ABS plastiktir. Bu yüzden çok zorlu şartlara, yukamaya da dayanıklıdır.

Emsan Bella Gusto Stant Mikser 3 farklı aparatı bulunmaktadır. Ama şunuda unutmayın. Bu aparatlar sadece elde yıkanmalıdır. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir, renk solukluğuna yol açabilir. Aparatları nelerdir sorunuzu duyar gibiyim.

  • Hamur Kancası (Pizza, Ekmek gibi yoğun hamurlar için)
  • Balon Çırpıcı (Krema, yumurta gibi sıvılar için)
  • Karıştırıcı (Tüm kek karışımları için)

Emsan Bella Gusto Stant Mikser estetik dış ve bir o kadar da göz kamaştırıcı tasarımı sayesinde, artık mutfağınızın baş köşesinde yerini alabilir.

] }

Tenceres

2000 Yılından beridir bilgisayar ile ilgilenen ve her geçen günde ilgisi artan, enerjisi azalmayan bir bilgisayar aşkım var. Bunu da çeşitli kategorilerde siteler yaparak insanlara yararlı olmaya çalışıyorum. Umarım bu kez, size yardımcı olmuşumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu